Polityka prywatności

Nasze kasyna online dokładają wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe były bezpieczne. Współpracujemy tylko z zaufanymi witrynami, które gwarantują silne szyfrowanie danych i zaawansowane systemy ochrony przed kradzieżą tożsamości.

Ochrona danych osobowych po rejestracji

Rejestrując się w kasynie online, zgadzasz się na nasze zasady i politykę prywatności. Oznacza to, że zobowiązujemy się do odpowiedzialnego przetwarzania i wykorzystywania Twoich danych kontaktowych.

Gwarantujemy bezpieczną grę i bezpieczne przechowywanie podanych informacji. Twoje dane osobowe są chronione przy użyciu nowoczesnych algorytmów szyfrowania SSL 3.0, systemów bezpieczeństwa MD 5 i specjalnych narzędzi antywirusowych, które całkowicie wykluczają możliwość wycieku informacji.

Proces gromadzenia danych

Nie stosujemy żadnych dodatkowych metod pozyskiwania danych osobowych poza danymi podanymi przez użytkownika podczas rejestracji. Wszystkie podane informacje są sortowane, sprawdzane pod kątem poprawności i dalej przetwarzane.

Dane użytkownika mogą obejmować:

  • Imię i nazwisko.
  • Adres zamieszkania.
  • Adres e-mail i numer telefonu komórkowego.
  • Dane karty lub e-portfela do transakcji.

Wykorzystanie danych gracza

Podane przez użytkownika informacje są wykorzystywane wyłącznie do powiadamiania go o nowych bonusach, aktualizacjach promocji, turniejach lub loteriach. Możemy również wykorzystywać dane użytkownika do powiadamiania go o dodaniu nowych gier lub dostawców.

Dane kontaktowe są wykorzystywane do informowania użytkownika o nowych serwerach lustrzanych w celu ominięcia blokady. Zawsze możesz jednak zrezygnować z otrzymywania informacji promocyjnych w ustawieniach swojego konta osobistego. W związku z tym wysyłanie bonusów i mirrorów nie jest obowiązkowe.

100
200% Bonus
Bonus od pierwszego depozytu
99
50%+50 Darmowych Oborotow
Bonus od pierwszego depozytu
99
100% DO 2250 ZŁ + 200 DS
BONUS POWITALNY
98
5 Euro
Bez Depozytu
98
5 Euro
Bonus bez Depozytu
98
100% + 100 DS
Bonus za pierwszy depozyt
97
100% Bonus
Bonus do pierwszego depozytu
96
50 Darmowych obrotow
Bonus dez depozytu
96
40 darmowych spinów
Bonus bez depozytu
96
30 Darmowych spinów
Depozyt od 10 EUR
95
50 Darmowych spinów
Bonus bez depozytu
94
75% do zł400+ darmowy zakład o wartości zł20
Bonus od pierwszego depozytu
91
Bonus od pierwszych trzech depozytów do 4500 PLN
Bonus powitalny